HAKKIMIZDA

Günümüz yaşam koşullarında dünyada ve Türkiye'de taşımacılığın yadsınamayacağı açıktır. Asansör taşımacılığı ise bu işin 4. sırasında yer almakta, kara taşımacılığının, denizcilik ve trenin hemen ardında gelmektedir. Bu şu demektir ki asansör asla sıradan görülmeyecek bir taşımacılık sistemidir ve bunların içinde insan taşımacılığında hayati önem açısından da çok önemli bir yere sahiptir.

Bu sektörün içine 1988 yılında girmiş olup kesintisiz hizmet vermiş ve rüştünü her türlü ispatlamış alanında ciddi iddialara sahip bir firma olarak çeyrek asırlık faaliyetlerimizde bine yakın montaj yapmış %35'ine de hala değişik hizmetler vermeye devam etmekteyiz. Bu hizmetlerin arasında 350 asansöründe bakım ve tamir hizmetleri bulunmaktadır.

Türk Malı Ürünler şu anda Dünya Piyasasında en çok kabul gören ürünler arasında olduğu için firmamızda sektöründe verdiği bütün hizmetlerinde %100 Türk Malı ürünler kullanmaktadır. 25 yıldır sektöre hizmet vermekte ve hala faaliyette olmamızın sebebide budur, satış sonrası hizmet ve diyalog sürekliliğinin ise kaliteyi belirlediğini düşünmekteyiz. Müşterilerimiz ile asıl diyaloğumuz satıştan sonra başlamaktadır. Ekiplerimiz tarafından kuruduğumuz her asansörün teknik bakımı yapılır ve arızaları takip edilir. Müşterilerimiz ile her zaman irtibat halinde kalırız. "Nesilden nesile bırakabileceğimiz tek şey dürüstlüğümüz ve kalitemizdir."

Değişen iş güvenliği yasaları ve uyum süreci asansör sektörüne de yansımış durumda. Yeni yapılanmaya göre sektörümüzde periyodik bakımlar, teknik servis ve kalite standartlarımız da artacaktır. Güvenliğin ön planda olması gereken bir sektörün içinde hizmet verildiğinden böylesi sıkı ve şeffaf bir yasanın tam anlamıyla uygulanabilmesinin tüketicinin faydasına olacağına inanıyoruz. Kurduğumuz asansörler ve ürünler ileri teknoloji olduğu için ustalarımız hem montaj hem de bakım kurslarından geçerek hizmet verilmektedir. Tüm sorunlar teknolojik cihazlarla tespit edilip işinin ehli uzmanlarca giderilmektedir.